Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Absolwenci

Czcionka:

Zamieszczone poniżej listy absolwentów w znacznej części sporządzone zostały na podstawie odręcznych spisów, dlatego z góry przepraszamy za wszelkie nieścisłości w pisowni nazwisk.

 

ROK SZKOLNY 1912/1913 
Banaś Bronisława, Domaszewska Zofia, Garbińska Rozalia, Golczewska Zofia, Ferencowicz Irena, Hampel Balbina, Kozłowska Janina, Kurpińska Maria, Łypp Wanda, Nowicka Stefania, Sikorska Alicja, Skalimierska Janina, Skotnicka Felicja, Stasiewicz Janina, Szatrowska Stanisława, Szwede Maria, Wkroczy Maria, Zelwer Helena. 

ROK SZKOLNY 1913/1914 
Blumenfrucht Bronisława, Eliasz Maria,Kosiarska Halina, Powiadowska Władysława, Sikorska Halina, Szczepańska Kamila, Wilkowska Zofia, Wróblewska Zofia, Zdzienicka Zofia. 

ROK SZKOLNY 1915/1916 
Choromańska Irena, Chmurska Wanda, Grabińska Maria, Fulmanówna Eugienia, Janicka Zofia, Malińska Stanisława, Naziębło Janina, Rydzewska Maria, Rozenberg Janina, Szonborn Łucja, Skalmierska Maria, Weintraubówna Emilia, Wilkońska Zofia. 

ROK SZKOLNY 1916/1917 
Alterówna Anna, Barańska Irena, Bauman Bronisława, Bielecka Zofia, Berlinerblan Helena, Brumówna Salomea, Doraczyńska Eugenia, Gajowniczek Leokadia, Haftke Frimetta, Jastrzębska Irena, Kohnówna Janina, Kuczyńska Julitta, Landsberg Halina, Męcinówna Henryka, Michalska Franciszka, Miszczak Władysława, Najmanówna Leonia, Rembowska Jadwiga, Rozeneweig Ewa, Szajnówna Eugenia, Szydłowska Wanda, Węsławska Anna, Wiznerówna Kazimiera, Zanberg Regina. 

ROK SZKOLNY 1917/1918 
Ajzykiewiczówna Salomea, Bargiełówna Aniela, Berżanka Leokadia, Broniatowska Eugenia, Brumówna Sara, Falkowska Halina, Gittlerówna Jadwiga, Gopczykówna Stanisława, Kaufmanówna Leontyna, Sarnówna Halina, Sokołowska Maria, Wisławska Stanisława, Zorska Marta, Zysserówna Maria. 

ROK SZKOLNY 1918/1919 
Andersenówna Erna, Andersenówna Salomea, Aszówna Felicja, Grawerówna Maria, Kajzerówna Jadwiga, Kempnerówna Róża, Kubicka Maria, Lorje Paulina, Lewinsonówna Roma, Morżanka Stefania, Rozencwajżanka Sara, Sajkówna Lucyna, Stahlówna Felicja, Świderska Henryka, Wekselmanówna Teofila, Weinberżanka Aurelia, Węsławska Stanisława, Zandówna Florentyna, Zalcmanówna Bronisława, Zysserówna Regina, Zylbersztajnówna Felicja. 

ROK SZKOLNY 1919/1920
Bergman Balbina, Bergmanówna Marta, Bobińska Stanisława, Chochołówna Zofia, Dryjska Aurelia, Epsztajnówna Estera, Fajnerówna Teresa, Frydmanówna Fanny, Glikmanówna Gustawa, Mitzówna Teofila, Moszkowska Irena, Słomkówna Janina, Starkówna Leontyna, Szarfówna Celina, Włodarska Stefania, Wojakówna Maria, Wrzoskówna Hanna, Zysserówna Jadwiga. 

ROK SZKOLNY 1920/1921 
Broniatowska Marianna, Chrzanowska Róża, Fogelbaumówna Ewelina, Glatterówna Leonia, Herszlikowiczówna Elstera, Konówna Lena, Konówna Maria, Kulczykowska Antonina, Łęska Zofia, Najmanówna Felicja, Nowakówna Anna, Pawelska Pelagia, Proskurowska Glika, Stobiecka Marianna, Szarfówna Czsława, Wiernikówna Maria, Winiewiczówna Julia, Zylberówna Maryla, Zysmanówna Zofia, Zysserówna Marja.

ROK SZKOLNY 1921/1922 
Broniatowska Rozalia, Broniatowska Marieta, Broniatowska Józefa, Epsztajn Rywka, Gelbard Alina, Ginter Natalia, Głazk Maria, Galczewska Ewelina, Hafk Chana, Jarocińska Teresa, Kartuz Baila, Kasyn Basza, Klawe Wanda, Kon Lena, Kon Iska, Lejzerowicz Szewa, Lipszyc Łaja, Mendelson Gustawa, Rodał Natka, Rutkowska Maria, Sajk Kreindela, Somaszewska Henryka, Szumacher Roma, Teleman Estera, Weinsztok Małka.

ROK SZKOLNY 1922/1923 
Brojda Karolina, Broniatowska Helena, Chlewińska Helena, Cianciara Janina, Dobrowolska Zofia, Fiukolsztajn Romana, Grabiner Regina, Hamburger Anna, Herc Anna, Kajzer Rywka, Kijak Maria, Kapińska Dorota, Landoh Chana, Michniewska Helena, Starzyńska Janina, Sztrab Zofia, Szybowiska Irena, Trawińska Honorata, Wesołowska Zofia, Woźniak Jadwiga, Wróblewska Helena, Zaleman Estera, Zubik Eugenia. 

ROK SZKOLNY 1923/1924 
Batawia Regina, Bellon Stanisława, Bem Mirla, Brzozowska Maria, Ciechanowiecka Kajla, Domańska Jadwiga, Gelbard Aniela, Golczewska Hanna, Glocksin Elza, Grabiner Regina, Grudzińska Jadwiga, Klawa Janina, Krzan-Chrzanowska Jadwiga, Laurman Jadwiga, Markowicz Tradla, Mendelson Marylla, Oderfeld Irena, Piątek Weronika, Piechowska Maria, Rajcher Karolina, Różycka Jadwiga, Surowiecka Bogumiła, Sudnik Stanisława, Wolbierz Aniela, Zawadzka Janina, Zyner Teofila. 

ROK SZKOLNY 1924/1925 
Bielecka Alina, Brojd Paulina, Dawidowicz Rajzla, Gryza Józefa, Hertz Gabriela, Kon Wanda, Kulińska Łucja, Laurman Teodozja, Malinowska Modesta, Morawska Ludmiła, Nehring Janina, Oderfeld Melania, Pawlak Anna, Picz Maria, Pieńkowska Maria, Probierz Zofia, Świderska Janina, Szajn Halina, Żelazowska Barbara.

ROK SZKOLNY 1926/1927
Akerman Hinda, Bem Estera, Grejniec Zofia, Jasieńska Zofia, Kałużna Eugenia, Kędzierska Maria, Laskowska Halina, Małasiewicz Kazimiera, Mianowska Barbara, Mic Perla, Mist Józefa, Namys Helena, Plebanek Maria, Redlich Henryka, Rutkowska Zofia, Rzgowska Cecylia, Słonimska Anna, Szymańska Irena, Weinberz Maryla, Wiązańcówna Regina, Wolffeldt Małgorzata, Zajdlem Anna, Zuchowska Elżbieta.

ROK SZKOLNY 1927/1928 
Chorzelska Jadwiga, Czarnecka Józefa, Fijałkowska Wanda, Hajewska Zofia, Hajman Karola, Hajman Leonia, Janecka Zofia, Kędzierska Maria, Kowalska Irena, Mic Cerla, Muskał Helena, Patorska Maria, Proskurowska Edzia, Redlich Henryka, Rożyńska Maria, Senior Stefania,Staśkiewicz Janina, Zajdlem Anna, Zysman Felicja. 

ROK SZKOLNY 1928/1929
Chachulska Alicja, Czerwińska Janina, Fijałkowska Wanda, Hajewska Zofia, Hajman Emilia, Klawe Maria, Kwaśniak Janina, Monikowska Ewa, Nadrowska Maria, Najman Czesława, Pieńkowska Bogna, Plucik Helena, Sikorska Eugenia, Stasiak Janina, Staśkiewicz Janina, Zielińska Irena, Zysser Chana, Żelazowska Janina, Żor Zofia.

ROK SZKOLNY 1929/1930 
Bartyzel Helena, Bartyzel Janina, Borkiewicz Otylia, Ciepielowska Maria, Ciepielowska Władysława, Dawielowicz Rozalia, Frączk Józefa, Gałązk Janina, Germak Irena, Glotz Eugenia, Klawe Lidia, Krawczyk Janina, Lanżanka Teresa, Madejska Janina, Maltz Jadwiga, Markowska Wanda, Mianowska Hanna, Miłkowska Helena, Montażanka Jadwiga, Moszyńska Jadwiga, Okusz Grażyna, Osóbka Regina, Piątkowska Zofia, Pliss Helena, Szafrańska Zofia, Tyszecka Zofia, Wróbel Jolanta. 

ROK SZKOLNY 1930/1931 
Adamus Janina, Bartoszewska Zofia, Bejm Frania, Bolk Leokadia, Ciesiołkiewicz Gabriela, Figlalewicz Jadwiga, Filipowicz Stefania, Gibas Genowefa, Górska Janina, Kahl Wiesława, Klimczak Marianna, Kuźnicka Anna, Niewęgłowska Halina, Olesińska Janina, Pertkiewicz Alina, Puławska Maria, Rec Maria, Redlich Ryszarda, Sojecka Maria, Stankiewicz Lidia, Sztabińska Alicja, Tomczyńska Jadwiga, Zakrzewska Maria. 

ROK SZKOLNY 1931/1932 
Bednarek Irena, Binert Maria, Blachowska Natalia, Borkowska Irena, Borysk Zofia, Certowicz Stefania, Ciesielska Zofia, Czarnek Janina, Dankowicz Halina, Dobiecka Regina, Golstein Anna, Górska Janina, Grabałowska Izabela, Herman Teresa, Jaszczak Janina, Jurkowska Felicja, Kossk Wanda, Milkowska Joanna, Mogił Natalia, Morawiak Zofia, Pieńkowska Zofia, Pierocka Aleksandra, Porembińska Natalia, Stafin Ewa, Wilczyńska Stefania, Zając Barbara. 

ROK SZKOLNY 1932/1933 
Badora Stefania, Borowiecka Maria, Broniakowska Bronisława, Broniatowska Irena, Ejtminowicz Franciszka, Ginsberg Halina, Herman Sabina, Jaśkiewicz Maria, Mikłajczyk Jadwiga, Nierubliszewska Irena, Nowakowska Janina, Oderfeld Halina, Plebanek Halina, Rał Zofia, Rojewska Wanda, Rousseau Wanda, Sielicka Janina, Tymińska Wanda, Więckowska Krystyna, Wiktorek Stanisława, Wręk Aleksandra, Zawadzka Krystyna. 

ROK SZKOLNY 1933/1934 
Bolkowska Stefania, Dobiecka Anna, Godowska Irena, Kossek Maria, Leszczyńska Maria, Michalik Barbara, Michalska Maria, Nurczyńska Anna, Palczewska Halina, Retorska Jadwiga, Robakiewicz Maria, Siewczyńska Barbara, Sojecka Zofia, Szczekacz Tauba, Szecówka Janina, Terlecka Antonina, Turnia Janina, Winiarska Maria. 

ROK SZKOLNY 1934/1935
Bohn Jadwiga, Bilska Maria, Brendzel Alicja, Broszkiewicz Halina, Fajge Tanka, Głuska Izabela, Godowska Irena, Grabiner Alicja, Gryca Irena, Grzędzińska Waleria, Karolczyk Irena, Krygier Eugenia, Lipska Stefania, Michnowska Anna, Miecznik Krystyna, Nanys Jadwiga, Pieńkowska Halina, Pogorzelska Zofia, Polaczek Lucyna, Puławska Irena, Smarzyńska Wanda, Strzelecka Jadwiga, Wójcik Helena.

ROK SZKOLNY 1935/1936 
Balzam Gucia, Bielecka Lidia, Burchard Alicja, Dzieniakowska Halina, Fejgin Lili, Gawrońska Irena, Gogut Halina, Hartwik Helena, Ingber Lucyna, Klawe Łucja, Krzemińska Halina, Krzyża Helena, Majchrzak Zofia, Minor Jadwiga, Mirman Wiera, Poroś Marianna, Probierz Wiesława, Rozmanit Helena, Roussen Janina, Rychter Jadwiga, Samigórska Alicja, Sielcer Zofia, Skrzynecka Jadwiga, Szrajber Józefa, Szumerowska Halina, Tempel Nelly, Torbeczko Irena, Wojciechowska Janina, Żarnecka Zofia. 

ROK SZKOLNY 1936/1937 
Białkowska Krystyna, Bronowska Irena, Franke Helena, Frączek Janina, Gerichter Anna, Germak Lidia, Kabus Katarzyna, Kamińska Maria, Kapuścińska Irena, Keller Maria, Kowalik Emilia, Kozerska Zofia, Merta Janina, Mrówka Zofia, Ogar Wacława, Organa Stanisława, Pęczniewska Janina, Popadyniec Stefania, Sabok Jadwiga, Skrzynecka Maria, Szczęsna Jadwiga, Ślęzak Marianna, Śliwowska Natalia, Waszkiewicz Jadwiga, Weinbaum Ruta, Widera Halina, Wien Anna. 

ROK SZKOLNY 1937/1938 
Bem Anna, Berdysz Teresa, Bujakowska Anna, Chachulska Barbara, Czaporowska Janina, Dejówna Donata, Dużyńska Irena, Frąckiewicz Helena, Gutbier Janina, Hasfeld Anna, Klepacka Krystyna, Krzemińska Irena, Kucytowska Marianna, Kurzelewska Irena, Milczarek Marianna, Mikołajczyk Krystyna, Morgalla Maria, Najman Felicja, Niedźwiedź Barbara, Peryga Janina, Pobore Kamila, Przedrzymirska Małgorzata, Przysuskier Irena, Riedel Elza, Słomińska Krystyna, Strzelecka Helena, Świder Danuta, Warzecha Zofia, Widera Maria, Wrzalik Walentyna, Zandsztejn Rachela. 

ROK SZKOLNY 1938/1939
Białobrzeska Zofia, Burcharel Helena, Cichoń Wanda, Garus Alfreda, Grałek Irena, Guellard Zofia, Gąsionowicz Rujsa, Grzesik Celina, Hiprzer Chana, Jędrzejewska Krystyna, Kaczyńska Maria, Kubik Gabriela, Kucytowska Ludmiła, Keller Anna, Kwaśniewska Krystyna, Lesiak Alicja, Łukaszewicz Stefania, Markowska Krystyna, Matuszewicz Halina, Migalska Irena, Natkańska Emilia, Nofer Zofia, Nawrocka Maria, Olczyk Kazimiera, Pawlik Alicja, Piotrowska Zofia, Pogorzelska Wanda, Prażmowska Halina, Prządka Lidia, Pudło Jadwiga, Sekuła Halina, Smoczarska Hanna, Sobal Cecylia, Szajnowicz Wanda, Szmeja Urszula,Wolniak Danuta, Zajder Alicja. 

LATA 1939/1945 (lista niepełna) 
Adasiewicz Jan, Bajer Henryka, Barnat Halina, Baran Jan Mieczysław, Baran Halina, Bartelek Zofia, Barylska Danuta, Bereziński Zenon, Beza Józef, Białkowska Anna, Białkowska Danuta, Białobrzeska Maria, Bigosińska Zofia, Binert Lidia Halina, Bławacki Andrzej Michał, Bocheńska Czesława, Bogusławska Bogna, Bogusławski Zbigniew, Borowik Tadeusz, Borsuk Walenty, Bromek-Rodowicz Irena, Browicz Kazimierz Józef, Browiczówna Jadwiga, Brzozowski Zbigniew, Buczkowska Krystyna, Bugała Władysław, Bulska Irena, Bulski Józef, Burkiewicz Zenona, Cabała Irena, Cekus Maria, Chmura Jerzy, Chrząstek Ireneusz, Chwastowska Krystyna, Cisłowska Elżbieta, Czajkowska Irena, Czarnik Renata,Czerwińska Elżbieta, Czubak Krystyna, Czupryna Stanisław, Darnikiewicz Aniela, Dąbrowska Wanda, Deplewski Adam, Dębicka Irena, Domeracka Zygfryda, Drogosz Krystyna, Drygas Czesław, Dużyńska Sabina, Dylewski Wiktor, Dyner Krustyna, Dzieniakowska Magdalena Wiesława, Dziuk Zbigniew, Franke Irena,Frąckiewicz Zygmunt, Garztecka Barbara, Garztecka Marta, Gawlik Stefania, Gawrońska Maria, Gawrońska Zofia, Gąsiorowska Danuta, Gąsiorowska Wanda, Gerc Alina, Gierzyńska-Tomza Janina, Gliniewicz Henryka, Golnik Wiesława, Gomolicki Adam, Gosiek Jerzy, Hankiewicz Alicja, Hoffmann Bogusław, Hoffmann Bożena, Hoffmann Przemysław, Hoffmann Maria, Hubicka Kazimiera, Hubicka Krystyna, Idzikowska Krystyna, Irzykowska Barbara, Irzykowska Janina, Jackowska Krystyna, Jackowska Janina, Jełowiecki Wacław, Jastrzębski Bogdan, Jędrusik Zofia, Jędruszek Władysława, Kaźmierczak Krystyna, Kiepura Ludwik, Kierat Józef, Klajn Anna, Klawe Halina, Klimas Maria, Kmiecikiewicz Józef, Kobylińska Danuta, Kochel Wiesława, Kokot Danuta, Kołacz Barbara, Kołodziejczyk Danuta, Konarska Barbara, Konarska Rozana, Koral Wiesława, Kostecki Benedykt, Koterba Jan, Kozak Honorata, Koziarska Rozalia, Krawczyk Zenon, Krawczyński Zbigniew, Krzyżanowska Krystyna, Kubicka Krystyna, Kubisztal Irena, Kujawska Zofia, Kurpiom Gabriela, Kuszel Jadwiga, Kwiatkowska Zofia, Lelito Jan, Lembke Maria, Janczyńska Alina, Lesiak Jan, Lewaszkiewicz Biruta, Lewczyńska Halina, Lis Zofia, Lubowiecka Danuta, Lubowiecki Janusz, Łabo Adam, Machuderska Zofia, Maciałowicz Tadeusz, Maciaszczyk Helena, Mackiewicz Barbara, Majcher Janina, Majewska Irena, Majewski Zbigniew, Małecka Julita, Mastalerz Janina, Mąkosza Barbara, Mężnicka Ludmiła, Miller Irena, Miłkowska Irena, Nabiałczyk Henryka, Nanys Krystyna, Nawara Eulalia, Nitecki Franciszek, Nocoń Aurelia, Nocoń Jan, Nocoń Władysław, Nowak Danuta, Nowak Wacława, Nowak Zdzisław, Ogiński Franciszek, Olszewska Wanda, Omańska Zofia, Orliński Antoni, Orłowski Ryszard, Orman Jerzy, Parczyńska Hanna, Pasternak Aleksandra, Pęczek Zofia, Pfranger Zofia, Piątek Helena, Pielka Wiesława, Pierzchalska-Żesławska Janina, Pietralik Henryk, Plobańczyk Lidia, Pogorzelski Jan, Pogorzelska Teresa, Pol Bożena, Polaczek Jerzy, Przybył Łucja, Przygoda Aleksandra, Radłowska Maria, Rażnowska Irena, Respondek Maria, Rogowska Jadwiga, Rożnowska Irena, Rubisz Antoni, Rubisz Józefa, Rudlicka Danuta, Rumianek Krystyna, Rutkowska Cecylia, Rylska Irena, Rzepko Czesław, Rzepko Jadwiga, Seifrid Janina, Sicińska Anna, Skibińska Anna, Skrzypczyk Maria, Smoleńska Bogumiła, Sobieraj Halina, Stankiewicz Anna, Stasiak Edwarda, Stawczyk Bogusław, Stecz Marianna, Stępień Halina, Stępień Józef, Stypułkowski Bogdan, Suskiewicz Marianna, Sypuła Daniela, Szaflik Stanisław, Szafrańska Jadwiga, Szaniawska Barbara, Szaniawski Andrzej, Szczawiński Jerzy, Szczepańska Lidia, Szprynger Izabella, Szprynger Jan, Sztajnert Alodia, Śliwowska Wanda, Trąbczyński Wacław, Wąsowski Ludwik, Wierzbicki Tadeusz, Wiślicka Izabella, Wiślicki Tadeusz, Woźniczko Roman, Wójcicki Tadeusz, Wójcik Eugenia, Wójcik Marianna, Wójcik Zofia, Wróbel Lesław, Wyciślik Roman, Wyglądacz Lucjan, Wysocka Irena, Zając Henryk, Zasada Janina, Zawadzka Irena, Żach Tadeusz, Żywiałowska Maria.
 

Kalendarium

Grudzień 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Kontakt

tel: 536 530 004

Numer konta:

26203000451110000002850370

e-mail: kontakt@absolwentslowak.pl

Facebook: https://www.facebook.com/stowarzyszenieslowacki